راهنمای خرید لیبل پرینتر

58 28
زمان مطالعه: 2 دقیقه
Read Time:2 Minute, 7 Second

راهنمای خرید یک لیبل پرینتر مناسب و نکات مورد نیاز خرید لیبل پرینتر

بارکد یکی از راههایی است که شرکت ها و موسسات بزرگ جهت کنترل انواع فرآیندهای داخلی خود انجام می دهند. برای نمونه شرکت پست برای ردیابی کالاهای پستی از برچسب ها و بارکدهای پستی استفاده می کند. یا در برخی از شرکتها برای انبارداری محصولات خود از بارکدهای انبار داری استفاده میکنند. به همین خاطر استفاده از برچسبهای مختلف در بسیاری از ادارات و موسسات و شرکتها و انبارها به وفور می باشد. اما برای چاپ اطلاعات روی برچسب ها نیاز است که از دستگاه های مخصوص این کار بانام لیبل پرینتر استفاده کنیم. انتخاب لیبل پرینتر مناسب برای یک کار مشخص بسیار حساس و سخت است. انتخاب لیبل پرینتر مناسب موجب کاهش اتلاف وقت و افزایش کارآیی فرآیندهای مذکور می شود.

تعمیرات لیبل پرینتر زبرا
لیبل پرینتر صنعتی زبرا

علت استفاده از یک لیبل پرینتر چیست؟

در صورتیکه شرکتی هستید که در حال رشد است و نیاز به تولید برچسب های اطلاعاتی بیشتری برای محصولات یا خدمات خود هستید، استفاده از یک پرینتر معمولی که اطللاعات را روی برچسب پرینت میکند برای شما مقرون به صرفه نیست.

قابلیت اطمینان بالا. پرینترهای لیبل زن، برای چاپ روی تعدادی زیادی برچسب که از قبل طراحی شده است و ابعاد و اندازه های متفاوت است طراحی شده است که باعث می شود میزان هزینه های مربوط به چاپتان کاهش بیابد. برای مثال برای اینکه چاپ 10 عدد برچسب را با پرینتر لیزری بگیرید، نیاز به 1 برگه A4 هست در حالیکه برای همین میزان چاب حداکثر نصب برگ A4 مورد نیاز خواهد بود.

بهره وری بیشتر. با توجه به اینکه پرینترهای معمولی چاپ خوبی روی برچسب ها نمی زنند، اما لیبل زنها دارای چاپ دقیقی هستند، به همین خاطر است که استفاده از لیبل پرینتر ها بسیار مناسب خواهند بود.

هزینه چاپ. همانطور که در بالا نیز اشاره شده است، بخاطر استفاده از ابعاد از پیش تهیه شده توسط شرکتها برای لیبل پرینتر، هزینه استفاده از لیبل پرینترها در مقایسه با دیگر انواع چاپ برچسب بسیار پایین تر است.

کیفیت. کیفیت چاپ با لیبل پرینترها بسیار بالا است بطوریکه انواع کدها و بارکدها نیز می توانیم با استفاده از لیبل پریتنرها چاپ کرد.

 

در بسیاری از شرکتها، بخاطر عدم اطللاع از کارکرد لیبل پرینتر، استفاده از آنها معمول نیست در صورتیکه تنها با یکبار اسفتاده از این دستگاه ها و آسانی ای که در این امر ایجاد میکنند بسیار مثمر ثمر بوده و شرکتها مشتری دائم این محصولات می شوند.

حجم چاپ توسط یک لیبل زن چقدر است؟

 

 

Happy
Happy
36 %
Sad
Sad
12 %
Excited
Excited
12 %
Sleepy
Sleepy
12 %
Angry
Angry
15 %
Surprise
Surprise
12 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرکز فروش لیبل زن پست قبلی مرکز فروش دستگاه لیبل زن
تعمیرات لیبل پرینتر زبرا پست بعدی نمایندگی تعمیرات لیبل پرینتر زبرا