مرکز فروش لیبل زن

مرکز فروش دستگاه لیبل زن

106 68
زمان مطالعه: 2 دقیقه
Read Time:3 Minute, 2 Second

مرکز فروش دستگاه لیبل زن

فروش دستگاه لیبل زن بصورت کاملا تخصصی در مجموعه لیبل پرینتر صورت می گیرد. فروش لیبل زن در این مجموعه شامل انواع و اقسام لیبل پرینترهای صنعتی و نیمه صنعتی می باشد.

لیبل زن ها با چه برندی به فروش می رسد؟

در مجموعه لیبل پرینتر، انواع لیبل پرینترهای متداول در بازار ایران به فروش می رسد. برای خرید انواع لیبل زن ها می توانید به صفحه فروش شرکت مراجعه کنید یا می توانید با شماره تماس ذیل ارتباط بگیرید:

شماره تماس واحد فروش لیبل پرینتر: 02172036

بهترین مارک دستگاه لیبل زن

لیبل زن ها به دو دسته لیبل زن های اداری و صنعتی تقسیم بندی می شوند. برای معرفی بهترین دستگاه لیبل زن، ابتدا باید بررسی کنید میزان مصرف شما در حد صنعتی می باشد یا در حد اداری چرا که قیمت لیبل زن صنعتی و لیبل زن اداری از لحاظ قیمتی بسیار متفاوت هستند و حتی از لحاظ قیمت ممکن است این اختلاف قیمت به چند ده میلیون نیز برسد.

پس همانطور که بیان شد، لیبل پرینترها دارای دو نوع اصلی صنعتی و اداری هستند و بایستی ابتدا نوع آن را با توجه به کاربردی که دارند انتخاب کنیم.

 • لیبل پرینتر صنعتی
 • لیبل پرینتر اداری
 • لیبل پرینتر دستی

به عنوان یک قانون کلی اگر در روز بیشتر از 1000 عدد لیبل پرینت می کنید نیاز است که از نوع صنعتی خریداری کند ولی اگر زیر این تعداد می باشد شما می توانید از نوع خانگی خرید بفرمایید.

 

خرید لیبل پرینتر صنعتی

در صورتیکه بخواهید از لیبل پرینترهای صنعتی استفاده کنید، بهترین گزینه در خرید آن می توانید لیبل پرینتر زبرا باشد. در زیر انواع لیبل پرینترهایی که صنعتی نیز تولید می کنند را بیان میکنیم:

 1. لیبل پرینترهای صنعتی با برند Bixolon
 2. لیبل پرینترهای صنعتی با برند TSC
 3. لیبل پرینتر های صنعتی با برند Gainscha
 4. لیبل پرینترهای صنعتی با برند Zebra

همگی این برندها لیبل زن های صنعتی تولید می کنند اما با توجه به خصوصیاتی که در برند زبرا وجود دارد این برند دارای کیفیت بالاتری نسبت به بقیه برندها، می باشد.

خرید لیبل زن اداری

شرکت های زیادی وجود دارند که لیبل پرینتر اداری تولید می کنند و از لحاظ کیفیت، کیفیت تولید قابل قبولی نیز دارند. البته در این زمینه بهترین برندی که در این زمینه تولید انجام می دهد شرکت بیکسلون می باشد که از شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده لیبل پرینترهای اداری می باشد. در زیر انواع برندهایی که لیبل پرینتر اداری تولید می کنند را بیان می کنیم:

 • لیبل پرینترهای اداری بیکسلون
 • لیبل پرینترهای ادرای زبرا
 • لیبل پرینترهای اداری TSC
 • لیبل پرینترهای اداری ZEC
 • لیبل پرینترهای اداری TEC
 • لیبل پرینترهای اداری گودکس Godex

خرید و فروش دستگاه لیبل زن

مجموعه لیبل پرینتر، با داشتن کادری مجرب در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه لیبل زن به عنوان مرکز فروش دستگاه لیبل زن در ایران و تهران فعالیت خود را از سال 1388 شروع کرده است.

شما در صورت نیاز به خرید دستگاه لیبل زن می توانید با بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید و خرید خود را نهایی کنید. در صورتیکه نیاز به هر گونه مشاوره جهت خرید دارید از بخش فروش می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

قیمت دستگاه لیبل زن

همانطور که در بالا اشاره کردیم، جهت خرید دستگاه لیبل زن بایستی ابتدای نوع آن را با توجه به کاربردی که دارند، انتخاب کنیم. قیمت دستگاه لیبل زن وابستگی کاملی به نوع آن دارد هنگام خرید بایستی ابتدا نسبت به نوع آن مطمئن بشود و خرید خود را نهایی کنید.

در صورتیکه هنوز نسبت به خرید دستگاه خود مطمئن نمی باشید، برای اطمینان از نوع آن و کاربرد خود می توانید با مجموعه لیبل پرینتر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند بشوید.

Happy
Happy
51 %
Sad
Sad
12 %
Excited
Excited
16 %
Sleepy
Sleepy
7 %
Angry
Angry
7 %
Surprise
Surprise
8 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرکز تعمیرات لیبل پرینتر پوستک پست قبلی تنها مرکز تخصصی تعمیرات لیبل پرینتر پوستک
پست بعدی راهنمای خرید لیبل پرینتر